ParanoyaBLOG

programmare necesse est,
vivere non est necesse

 

Elektroniczne CV

 

Nareszcie, po dłuższym czasie, udało mi się skończyć swoje elektroniczne CV – czyli Curriculum Vitae umieszczone w internecie. Poza swoją podstawową funkcją przekazania relacji z mojego życiorysu ewentualnemu przyszłemu pracodawcy strona ta ma również funkcję dodatkową. Jest to swego rodzaju moje programistyczne portfolio. Stworzyłem ją w taki sposób, aby odwiedzający mógł domyślić się jakie posiadam umiejętności i żeby pokazać, że poza wypisaniem ich listy potrafię je także zastosować.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany jak takie „cudo” może wyglądać skoro tak się tym chwalę, przejdź na cv.paranoya.info.

 

Sama strona została zaprojektowana i wykonana w całości przeze mnie. Opiera się na moim autorskim systemie zarządzania treścią (ParanoyaCMS) a wykonana została w HTML z użyciem CSS a czasem nawet CSS3 (przez co aby ją obejrzeć w pełnej krasie wymagane jest posiadanie jednej z nowszych przeglądarek).

 

Animacje, interakcje i wszystko pozostałe oprogramowałem obsługiwanym przez wszystkie przeglądarki językiem JavaScript z użyciem biblioteki jQuery (zaznaczyć trzeba, że nie zostały tu użyte żadne pluginy do tej biblioteki a cały kod js został stworzony od podstaw przeze mnie).

 

 

Zapraszam do odwiedzania :)

 

Brak komentarzy to “Elektroniczne CV”

Komentarze zostały wyłączone.

Zostaw komentarz